محل تبلیغات شما
سلام ملت! (با گرد و خاکای وبمم البته!)
دیشب ساعت دو شب یاد این اکانتم افتادم! از زیر پتو چشامو باز کردم یه نیشخند شیطانی زدم گفتم بذار یه پست بذارم! یه چند خطی نوشتم، بعد گفتم خب حتما سیو شده دیگه! بستم که امروز کاملش کنم. نگو سیو نشده بود :(
بگذریم.
دارم مجموعه دارن شانو از اول میخونم. زبان اصلی. عاغا آندرریتد ترین مرگو گونر (یا توی ترجمه ی فارسی کتابا، گاونر!) داره :((((((( ببین میدونستم کوردا میکشتش. واسش کاملا آماده (و غمگین!) بودم. ولی جمله آخرش لامصب :(( جمله آخرش :((
بیاین کلماتی چند از اون قسمت کتابو باهم بخونیم:
Gavner groaned. I jolted into action, ducked forward, ignored Kurda and the vamapaneze, and crouched beside my dying friend. His eyes were wide open but he didn't seem to see anything. "Gavner?" I asked, holding his hands, which were bloody from trying to take out the knife. The Vampire General coughed and trembled. I could feel the life slipping out of him. "I'm with you, Gavner." I whispered, crying. "You're not alone. I'll-" m
m "suh - suh - suh," he stuttered. m
m "what is it?" I wept. "Don't hurry. you've got plenty of time." That was a barefaced lie. m
m "suh - sorry if muh - muh - my snoring . kuh - kept you . awake," he wheezed. I didn't know if the words were meant for me or someone else, and before I could ask, his expression froze on his face, and his spirit passed on to Paradise. m
بیاین چراغارو خاموش کنیم با هم اشک بریزیم اصن :((((((((
من از همین تریبون سه روز عزای عمومی اعلام میکنم :(((((
پ.ن: اول و آخر بند یه m گذاشتم که سفیدشون کردم البته اما چون قالب وبم رنگیه شاید مشخص باشن. بخاطر ساپورت نکردن درست حسابی میهن بلاگ از انگلیسیه. ولی خب شما لب مطلبو بگیر :دی
بعدا نوشت: نه اصن اینجوری نمیشه باید قالبو عوض کنم :( نصف نوشته هام میره تو کادر :((((

حالا یاروم بیا، دلداروم بیااااا :)))

Rising from the dead or whaaaat? :))

i ,the ,his ,and ,یه ,you ,i could ,gavner i ,suh suh ,mm suh ,didn t

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار دنیای فناوری گوشی ها موبایل مــا بـــہ هـمـ مــحـڪــومیــمـ قفس تنهایی باران دلتنگی خرید موكن صورت ماتیکی موزن ماتیکی فلاولس زنانه مردانه 2021 nabrodssimar سفره عقدآرزوها فرنین مدلز عشق 1 طرفه ماکس مارکت